Wisła Płock – Legia Warszawa na żywo. Transmisja, live stream

Poczekaj chwilę na załadowanie się meczu na żywo.

Mecz Wisła Płock – Legia Warszawa na żywo pokaże telewizja Canal+ Sport. Transmisję można obejrzeć również w internecie. Live stream dostępny będzie na Canal+ przez internet i Player.

Wisła Płock – Legia Warszawa live. Gdzie oglądać transmisję?

Mecz 3. kolejki Wisła Płock – Legia Warszawa rozegrany zostanie w piątek 10 o godzinie 12:00. Transmisja TV dostępna będzie Canal+ Sport i Canal+ Sport 3. Mecz na żywo skomentują Adam Marchliński i Tomasz Wieszczycki.

Nie możesz obejrzeć spotkania Wisła Płock – Legia Warszawa na żywo w telewizji i szukasz transmisji w internecie? Mecze PKO Ekstraklasy online można oglądać na NC+ Go, Player i Canal+ przez internet. Ta ostatnia platforma oferuje obecnie darmowy miesiąc testowy.

Wisła Płock do tej pory zgromadziła dwa punkty. Najpierw zremisowała ze Stalą Mielec, a potem z Lechem Poznań. Legia Warszawa pokonała Raków Częstochowa i przegrała z Jagiellonią Białystok.

Forma Legii Warszawa na początku nie była optymalna. Czy przerwa na mecze reprezentacji ją poprawiła? Przekonamy się podczas meczu z Wisłą Płock. W przyszłym tygodniu mistrzów Polski czeka spotkanie w eliminacjach Ligi Europy.

Mecz Wisła Płock – Legia Warszawa na żywo

Data: 11.09.2020
Godzina: 20:30
Rozgrywki: 3. kolejka PKO Ekstraklasy
Transmisja TV: Canal+ Sport i Canal+ Sport 3
Stream online: Canal+ przez internet, Player
Relacja live za free: EkstraklasaLive.pl

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.