Ultimate magazine theme for WordPress.

Wisła Płock – Pogoń Szczecin na żywo

Telewizja Eurosport 2 na żywo pokaże spotkanie Lotto Ekstraklasy Wisła Płock - Pogoń Szczecin. Mecz oglądać można również w internecie. Stream online znaleźć można w IPLA, Eurosport Player, Dailymotion Ekstraklasa.

Transmisja z Wisła Płock - Pogoń Szczecin na żywo. Kiedy i gdzie oglądać mecz na żywo w telewizji?

W 26 kolejce Lotto Ekstraklasy rozegrane zostanie spotkanie Wisła Płock - Pogoń Szczecin. Gdzie i kiedy oglądać mecz na żywo w telewizji? Transmisja TV dostępna będzie w Eurosport 2. Początek dnia 15/03/2019 o godzinie 18:00.

Telewizja Eurosport 2 online. Gdzie oglądać meczyki na żywo w internecie?

Nie możesz obejrzeć spotkania Wisła Płock - Pogoń Szczecin w telewizji i szukasz transmisji w internecie? Stream online z meczu Wisła Płock - Pogoń Szczecin za darmo znajduje się WP Pilot, sport.tvp.pl oraz aplikacja mobilna TVP Sport.znajduje się na platformie IPLA oraz Eurosport Player. Aby oglądać transmisje należy wykupić odpowiedni pakiet.. Są to legalne źródła do oglądania sportu w internecie, a takich często brakuje w serwisach typu meczyki, meczosy, mecze24 czy innymi zbierającymi linki do meczów na żywo


Mecz Wisła Płock - Pogoń Szczecin na żywo

Data: 15/03/2019
Godzina: 18:00
Rozgrywki: 26. kolejka Lotto Ekstraklasy
Transmisja TV: Eurosport 2
Stream online: IPLA, Eurosport Player, Dailymotion Ekstraklasa
Jeżeli nie możesz oglądać transmisji w telewizji, to sprawdź gdzie oglądać mecze na żywo w internecie. Ekstraklasa Live prezentujemy plan transmisji TV oraz online.

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła?

Nie pamiętasz hasła?

Wpisze dane Twojego konta, a my wyślemy Ci link, przy pomocy którego będziesz mógł zresetować hasło.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Zaloguj się

Privacy Policy