Wisła Płock – Wisła Kraków na żywo. Transmisja, stream

Transmisję z Wisła Płock – Wisła Kraków można oglądać w telewizji Canal+ Sport i Canal+ Sport 3. Mecz na żywo dostępny jest również w internecie. Stream online udostępni Canal+ Sport Online i Player. Relacja live w EkstraklasaLive.pl.

KLIKNIJ TUTAJ, ABY ŚLEDZIĆ MECZ NA ŻYWO W INTERNECIE

Transmisja z Wisła Płock – Wisła Kraków na żywo. Gdzie oglądać w TV?

Spotkanie Wisła Płock – Wisła Kraków odbędzie się w niedzielę 22.09.2019 o godzinie 12:30 w PKO Ekstraklasy. Transmisję obejrzeć można w Canal+ Sport i Canal+ Sport 3. Mecz Wisła Płock – Wisła Kraków na żywo komentować będą Bartosz Gleń oraz Wojciech Jagoda.

Wisła Płock – Wisła Kraków online. Transmisje z PKO Ekstraklasy w internecie

Mecze PKO Ekstraklasy na żywo w internecie dostępne są na Canal+ Sport Online oraz Player. Dostęp do tej pierwszej platformy posiadają jedynie abonenci NC+, a na Playerze pakiet jest płatny. Ekstraklasa wciąż pracuje nad własną stroną na której mecze online będą mogli oglądać kibice przebywający za granicą.

Relację live z meczu Wisła Płock – Wisła Kraków przeprowadzi serwis EkstraklasaLive.pl.

Wyżej w tabeli PKO Ekstraklasy znajduje się Wisła Kraków, która ma jedenaście punktów. Płocczanie mają jedno oczko mniej. Do meczu przystąpią podbudowani wygraną 1:0 z Legią Warszawa, co pozwoliło zmazać plamę po porażce 0:5 z Zagłębiem Lubin.

Wisła Płock – Wisła Kraków na żywo w TV i online

Wisła Płock – Wisła Kraków na żywo. Transmisja, streamData: niedzielę 22.09.2019
Godzina: 12:30
Transmisja TV: Canal+ Sport i Canal+ Sport 3
Stream online: Canal+ Sport Online i Player
Relacja live: EkstraklasaLive.PL

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.