Wymarzona Miłość 140. VOD, Youtube – gdzie oglądać powtórki?

Gdzie oglądać serial Wymarzona Miłość 140 i 141, a także dalsze odcinki? To pytanie zadaje sobie mnóstwo widzów, po tym jak TVP 3 zakończyła emisję serialu na odcinku 139. Powtórki po polsku niestety nie są dostępne.

Do tej pory Wymarzona Miłość na VOD dostępna była na vod.tvp.pl. Oczywiście nadal można obejrzeć tam wszystkie 139 odcinków, które po polsku zostały wyemitowane w TVP 3.

Niestety widzowie nie poznali zakończenia tego tureckiego serialu, ponieważ TVP ogłosiło koniec emisji po odc. 139. Powtórki również nie są dostępne. Odc. 1 można znaleźć na CDA.

Wymarzona Miłość 140 to obecnie niezwykle popularne hasło w wyszukiwarkach internetowych i serwisach VOD i Youtube czy CDA. Wszystkie odcinki serialu online dostępne są na Youtube, ale nie po polsku. Odcinki podzielone są według emisji w Turcji, czyli trwają po dwie godziny. Niestety napisy PL nie są dostępne.

Oglądaj Wymarzoną Miłość na TVP VOD za darmo <- KLIKNIJ TUTAJ

W Turcji Wymarzona Miłość podzielona została na 51 odcinków. Jeśli jesteście ciekawi zakończenia i finału serialu, to poniżej możecie obejrzeć ostatni odcinek po turecku.

Wymarzona Miłość ostatni odcinek. Zakończenie serialu na Youtube

W naszym serwisie mogliście czytać streszczenia odcinków serialu Wymarzona Miłość.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.