w , ,

Wymarzona Miłość odc. 127. Can znów ucieka [VOD, streszczenie]

Serial Wymarzona Miłość VOD

Wymarzona Miłość 127 VOD za darmo dostępna jest tuż po emisji w TVP 3. Co wydarzy się w odcinku 127? Zobacz streszczenie serialu Wymarzona Miłość.

W poniedziałek 17 lutego wyemitowana zostanie Wymarzona Miłość odc. 127. Początek tradycyjnie o godzinie 10:00 w telewizji TVP 3. Serial online można na żywo oglądać również w internecie. Live stream dostępny jest na TVP Stream i WP Pilot.

Nie każdy ma czas, aby przedpołudniem oglądać seriale, dlatego Wymarzona Miłość VOD ma bardzo dużą oglądalność. Odcinki publikowane są na TVP VOD (vod.tvp.pl) po premierze w telewizji TVP 3.

Wymarzona Miłość 127 – streszczenie odcinka

W 127. odcinku serialu Wymarzona Miłość Rodzice Sanem i Leyli zapraszają Aziza na kolację do siebie. Can wie, że nie jest mile widziany w ich domu. Aziz odżywa, odzyskawszy swoją pierwszą miłość Mihriban. Can postanawia uciec po raz kolejny.

Wymarzona Miłość to jeden z najpopularniejszych polskich seriali. W poniedziałek obejrzeć można jeszcze Elif i Przysięga w TVP 1, Więzień Miłości w TVP 2 i Narzeczona ze Stambułu w Zoom TV.

Sanatorium Miłości odc 7

Sanatorium Miłości odc. 7 online. Sezon 2, edycja 2020 (wideo)

Przysięga streszczenie odcinków 142, 143, 144

Przysięga 110 VOD. Streszczenie szczegółowe odcinka: Reyhan ma wyrzuty sumienia