Warning: Attempt to read property "permalink" on bool in /usr/home/mnzinfo/domains/ekstraklasalive.pl/public_html/wp-content/plugins/wordpress-seo/src/context/meta-tags-context.php on line 297

You Can Dance Nowa Generacja odcinki online. Na żywo, powtórki 2023

You Can Dance online na żywo i powtórki – gdzie obejrzeć odcinki 2023? Wszystkie odcinki programu You Can Dance Nowa Generacja emitowane są w TVP 2 i dostępne również w internecie.

You Can Dance Nowa Rewolucja 2023 można oglądać od 6 stycznia. Odcinki rozpoczynają się w piątki o godzinie 20:30 w TVP 2. Co tydzień premiera dwóch odcinków.

You Can Dance Nowa Rewolucja odcinek 1 (a właściwie 1 i 2) już w piątek 6.01.2023.

W programie występują tancerze w wieku od 8 do 13 lat. Właśnie stąd nazwa “Nowa Generacja”. Gdzie obejrzeć You Can Dance online?

Opcje są dwie. Odcinki na żywo udostępnia WP Pilot, jako live stream z TVP 2. Można więc z tej opcji skorzystać w piątkowy wieczór, gdy nie mamy dostępu do TV lub w porze emisji powtórki.

Wszystkie odcinki dostępne są również jako VOD. You Can Dance Nowa Rewolucja online powtórki można obejrzeć na TVP VOD (vod.tvp.pl). Ostatni odcinek trafia tam kilka godzin po emisji w TVP 2.

Ponadto powtórki dostępne są w TV. You Can Dance odc. 1 i 2 ponownie poleci w sobotę o 11:55 w TVP2 oraz we wtorek o 22:35 w TVP Rozrywka.

You Can Dance Nowa Generacja poprowadzi Edyta Herbuś. Z kolei występy uczestników oceniać będą Ida Nowakowska, Katarzyna Cichopek oraz Agustin Egurrola, przewodniczący jury.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.