Young Boys – Manchester United na żywo

Young Boys Berno i Manchester United zainaugurują fazę grupową Ligi Mistrzó. Gdzie, kiedy i o której oglądać transmisje TV i online? Mecz na żywo pokaże Polsat Sport Premium 1, live streaming udostępni Polsat Box GO, a relację live za darmo przeprowadzi nasz serwis.

PROMOCJA: POLSAT SPORT PREMIUM I ELEVEN SPORTS – 35 ZŁ NA MIESIĄĆ

Nie da się ukryć, że rozgrywki Ligi Mistrzów to coś na co czekają kibice na całym piłkarskim świecie. Już dzisiaj rozpocznie się faza grupowa i na wstępie obejrzymy ciekawie zapowiadający się mecz.

We wtorek 14.09 o godzinie 18:55 rozpocznie się mecz Young Boys – Manchester United. Transmisja TV dostępna będzie w telewizji Polsat Sport Premium 1. Mecz na żywo komentować będą Cezary Kowalski i Paweł Golański.

Studio przed meczami Ligi Mistrzów w Polsat Premium już od 18:05. Rozgrywki Ligi Mistrzów online można oglądać legalnie. Live stream z każdego meczu udostępnia Polsat Box GO, ale miesięczny dostęp do tego pakietu kosztuje 40 zł.

Manchester United udanie rozpoczął sezon. W czterech kolejkach Premier League zdobył 10 punktów i jest liderem ligi angielskiej. Dodatkowym wzmocnieniem jest oczywiście pozyskanie Cristiano Ronaldo, który już w pierwszym meczu pokazał jak dużą wartością dodaną jest dla Czerwonych Diabłów, zdobywając dwie bramki.

Ronaldo w Lidze Mistrzów również ma pokazać na co go stać i poprowadzić Manchester United do walki o najwyższe cele. przypomnijmy że portugalski zawodnik w Champions League zdobył 134 bramki i prowadzi w klasyfikacji strzelców wszechczasów. O 14 trafień wyprzedza Leo Messiego, a na trzeciej pozycji jest Robert Lewandowski z 73 golami.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.