Zagłębie Lubin – Legia Warszawa na żywo. Transmisja TV

Gdzie oglądać mecz na żywo?

Zapraszamy do oglądania meczu na żywo w telewizji lub internecie.

Telewizja Canal+ Sport na żywo pokaże spotkanie Lotto Ekstraklasy Zagłębie Lubin - Legia Warszawa. Mecz oglądać można również w internecie. Stream online znaleźć można w Canal+ Sport Online, Player.

Transmisja z Zagłębie Lubin - Legia Warszawa na żywo. Kiedy i gdzie oglądać mecz na żywo w telewizji?

W 16 kolejce Lotto Ekstraklasy rozegrane zostanie spotkanie Zagłębie Lubin - Legia Warszawa. Gdzie i kiedy oglądać mecz na żywo w telewizji? Transmisja TV dostępna będzie w Canal+ Sport. Początek dnia 25/11/2018 o godzinie 15:30. Spotkanie skomentują Robert Skrzyński oraz Marcin Baszczyński.

Telewizja Canal+ Sport online. Gdzie oglądać meczosy na żywo w internecie?

Nie możesz obejrzeć spotkania Zagłębie - Legia w telewizji i szukasz transmisji w internecie? Stream online z meczu Zagłębie - Legia znajduje się w NC+ Go i Canal+ Sport Online. Dostęp do tych usług mają jedynie abonenci. Pozostali widzowie chcący oglądać transmisje mogą wykupić specjalny pakiet na platformie Player.. Są to legalne źródła do oglądania sportu w internecie, a takich często brakuje w serwisach typu meczyki, meczosy, mecze24 czy innymi zbierającymi linki do meczów na żywo


Mecz Zagłębie Lubin - Legia Warszawa na żywo

Data: 25/11/2018
Godzina: 15:30
Rozgrywki: 16. kolejka Lotto Ekstraklasy
Transmisja TV: Canal+ Sport
Stream online: Canal+ Sport Online, Player
Jeżeli nie możesz oglądać transmisji w telewizji, to sprawdź gdzie oglądać mecze na żywo w internecie. Ekstraklasa Live prezentujemy plan transmisji TV oraz online.