Zagłębie Lubin – Wisła Kraków na żywo za darmo. Transmisja, live stream online

Transmisję z Zagłębie Lubin – Wisła Kraków można oglądać w telewizji Canal+ Sport i Canal+ Sport 3. Mecz na żywo dostępny jest również w internecie. Stream online udostępni Player oraz Canal+ Sport Online. Relacja live za darmo w EkstraklasaLive.

Poczekaj chwilę na załadowanie się meczu na żywo.

Transmisja TV z meczu Zagłębie Lubin – Wisła Kraków. Gdzie i kiedy oglądać?

Spotkanie PKO Ekstraklasy odbędzie się w niedzielę 16 lutego o godzinie 15:00. Transmisję przeprowadzi telewizja Canal+ Sport i Canal+ Sport 3. Mecz Zagłębie Lubin – Wisła Kraków na żywo komentować będą Robert Skrzyński i Kamil Kosowski.

Zagłębie Lubin – Wisła Kraków online. Oglądaj meczosy na żywo w internecie

Mecz Zagłębie Lubin – Wisła Kraków na żywo można oglądać nie tylko w telewizji, ale również w internecie. Stream online udostępni Player oraz Canal+ Sport Online. Dostęp do usługi nie jest jednak darmowy i wymaga wykupienia specjalnego pakietu.

W tym spotkaniu ciężko wskazać faworyta. Z jednej strony Zagłębie Lubin ma 28 punktów i jest jedenaste w tabeli PKO Ekstraklasy. Wisła Kraków ma 20 oczek i jest przedostatnia. W ostatnich kolejkach prezentowała się jednak bardzo dobrze. W trzech meczach zdobyła dziewięć punktów. Tydzień temu pokonała Jagiellonię Białystok aż 3:0.

W rundzie jesiennej mecz Wisły z Zagłębiem był bardzo emocjonujący i zakończył się wynikiem 4:2.

PKO Ekstraklasa: Zagłębie Lubin – Wisła Kraków na żywo w TV i online

Data: niedziela 16 lutego
Godzina: 15:00
Transmisja TV: Canal+ Sport i Canal+ Sport 3
Stream online: Player oraz Canal+ Sport Online
Relacja live: EkstraklasaLive.PL

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.