Zakochani po uszy 141 online. Premiera sezonu 3, odcinki VOD na Player

Zakochani po uszy sezon 3 startuje 13 stycznia! Premiera odcinka 141 w poniedziałek o godzinie 19:30 w TVN 7. Zobacz gdzie oglądać serial Zakochani po uszy online na żywo lub VOD.

Zakochani po uszy to serial cieszący się bardzo dużą popularnością. Nowe odcinki emitowane są od poniedziałku do piątku o godzinie 19:30 w TVN 7. Serial można oglądać również w internecie.

Sezon 3 serialu Zakochani po uszy premierę ma 13 stycznia. Odcinek 141 można oglądać już online, ale po wykupieniu specjalnego pakietu.

Zakochani po uszy 141 online za darmo można oglądać w formie VOD na platformie Player.pl. Odcinek za free dostępny będzie tam w poniedziałkowy wieczór.

Oglądaj Zakochani po uszy online na VOD <- KLIKNIJ

Wykupując najtańszy pakiet na platformie Player.PL można oglądać Zakochanych po uszy przed premierą w telewizji. Ponadto dostajemy wtedy dostęp do telewizji TVN 7 online. Live stream dostępny jest również z TVN i TTV.

KLIKNIJ TUTAJ, ABY WYKUPIĆ DOSTĘP DO PAKIETU START NA PLAYER.PL

Co daje nam dostęp do pakietu START? Przede wszystkim można oglądać kanały TVN, TVN 7 i TTV online na żywo. Ponadto seriale i programy na VOD oglądamy bez reklam. Obecnie można obejrzeć kilka odcinków serialu Zakochani po uszy przed premierą w telewizji.

Zakochani po uszy – sezon 3

Zakochani po uszy odc. 141 – streszczenie: Asia wraca! Pani Halina jest przeszczęśliwa, także w gabinecie wszyscy nie mogą doczekać się spotkania z Asią, za wyjątkiem Laury, która obawia się, że Aśka odbierze jej pracę. Piotr jest zaskoczony informacją o powrocie Asi, natomiast Tomka ta wiadomość paraliżuje…

Bliscy Asi czekają na nią, jednak dziewczyna prosto z dworca jedzie do mieszkania Piotra. Jest zaskoczona, kiedy drzwi otwiera jej nieznajoma kobieta… Tymczasem  mama Soni chce, żeby córka wróciła do domu i się nią zajęła. Manipuluje dziewczyną, a Malwina namawia ją, aby na stałe przeniosła się do Krakowa.

Przypadek sprawia, że Sonia wpada na Tymona, brata Bartka, który jest nowym protetykiem w klinice i mieszkańcem kamienicy. Tymon chce poderwać Sonię, ale dostaje kosza. Jednocześnie Elwira odwiedza Sylwię w areszcie. Sylwia ma pretensje do matki, że nie radzi sobie z firmą. Odpuszcza, kiedy dowiaduje się, że za kilka dni odbędzie się jej rozprawa.

Zakochani po uszy: sezon 3, odcinek 141 – 13.01.2020, godzina 19:30, TVN 7

Jeżeli nie możesz oglądać transmisji w telewizji, to sprawdź gdzie oglądać mecze na żywo w internecie. Ekstraklasa Live prezentujemy plan transmisji TV oraz online.