Zakochani po uszy 142 online: Tymon chce poderwać Sonię

Zakochani po uszy 142 oglądać można w TVN 7 i online. Zobacz gdzie znaleźć odcinki w internecie.

Zakochani po uszy odc. 142 wyemitowany zostanie w telewizji TVN 7 we wtorek o godzinie 19:30. Serial na żywo można oglądać również w internecie. Live stream online udostępnia Player.pl.

Na tej platformie VOD dostępne są również odcinki przed premierą w TVN 7. Aby je oglądać należy jednak wykupić pakiet START w cenie 10 zł za miesiąc. Po premierze w telewizji odcinki Zakochani po uszy dostępne są za darmo w VOD.

Oglądaj Zakochani po uszy online na VOD <- KLIKNIJ

Co daje nam dostęp do pakietu START? Przede wszystkim można oglądać kanały TVN, TVN 7 i TTV online na żywo. Ponadto seriale i programy na VOD oglądamy bez reklam. Obecnie można obejrzeć kilka odcinków serialu Zakochani po uszy przed premierą w telewizji.

KLIKNIJ TUTAJ, ABY WYKUPIĆ DOSTĘP DO PAKIETU START NA PLAYER.PL

Zakochani po uszy – sezon 3

Zakochani po uszy odc. 142 – streszczenie: W drzwiach mieszkania Piotra staje Asia… Piotr poznaje powody wcześniejszego powrotu dziewczyny z rejsu, jest szczęśliwy, że ma ukochaną przy sobie. Chłopcy wymuszają na niej złożenie przysięgi, że już ich nie zostawi. Asia spotyka się z mamą i rodzeństwem, musi też wdrożyć się w sprawy gabinetu. Za namową Marcina postanawia zostawić Laurę na pół etatu, ze względu na jej trudną sytuację w domu. Tymczasem Tymon za wszelką cenę chce poderwać Sonię…

Zakochani po uszy: sezon 3, odcinek 142 – 14.01.2020, godzina 19:30, TVN 7

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.