Zakochani po uszy streszczenia odc. 293, 294, 295, 296. Odcinki online za darmo

Zakochani po uszy streszczenie odcinków 293, 294, 295, 296. Oglądaj sezon 5 online za darmo na VOD TVN czyli Player.

Zakochani po uszy sezon 5 streszczenia

Zakochani po uszy sezon 5 TVN 7 emituje od poniedziałku do czwartku o godzinie 19:30. Powtórki można oglądać następnego dnia po premierowej emisji, a także w niedzielę, gdy obejrzeć można wszystkie odcinki wyemitowane w danym tygodniu.

Od początku 2021 roku emitowany jest sezon 5. W najbliższych dniach wyemitowane zostaną odcinki:

  • Zakochani po uszy 291 – poniedziałek 22.02
  • Zakochani po uszy 292 – wtorek 23.02
  • Zakochani po uszy 293 – środa 24.02
  • Zakochani po uszy 294 – czwartek 25.02

Na początku marca obejrzeć będzie można odcinki: 295, 295, 297, 298, 299, 300 itd. Poniżej prezentujemy streszczenia odcinków.

Zobacz zwiastun nowych odcinków Zakochani po Uszy;

Zakochani po uszy online

Gdzie oglądać odcinki Zakochanych po uszy online? TVN 7 live stream udostępnia na WP Pilot, a także na platformie Player, gdzie w cenie 10 zł na miesiąc otrzymujemy możliwość oglądania telewizji TVN, TVN7 i TTV online, a także otrzymujemy dostęp do biblioteki VOD bez reklam. Odcinki seriali, w tym Zakochani po uszy sezon 5, dostępne są wtedy przed premierą w TV.

Oglądaj Zakochani po uszy online na VOD <- KLIKNIJ

Zakochani po uszy streszczenie odcinków 293, 294, 295, 296

Zakochani po uszy 293 streszczenie odcinka

Policjanci odnajdują Wiki. Ta nic nie pamięta z momentu porwania i ciągle jest w szoku. Michałowi nie udaje się sprzedać magazynu, ponieważ w budynku jest wadliwa instalacja. Okazuje się, że dzięki determinacji Sylwii jej była współwięźniarka niedługo wyjdzie na wolność. Nieoczekiwanie w kancelarii pojawia się Jacek z bukietem kwiatów dla dziewczyny. Ta jednak daje mu kosza. Radkowi z kolei nie udaje się zdobyć przychylności Karoliny, która bardzo mu się podoba. Danuta namawia Sonię, aby przeprowadziła się do Krakowa.

Zakochani po uszy sezon 4 online za darmo - streszczenie odcinków
Zakochani po uszy sezon 5 online za darmo

Zapowiedź sezonu 5

Kolejny sezon przyniesie wiele zmian w życiu bohaterów serialu. Będzie obfitował w dramatyczne wydarzenia i nieoczekiwane zwroty akcji. Dotychczasowe spokojne życie Asi i Piotra zostanie niespodziewanie wywrócone do góry nogami. Asia zostanie sama z dziećmi i będzie musiała stawić czoła nowej rzeczywistości. Jak odnajdzie się w nowej sytuacji? Na kogo będzie mogła liczyć, a kto postanowi wykorzystać jej trudną sytuację dla osiągnięcia swojego celu?

Sylwia po wyjściu z więzienia spróbuje ułożyć sobie życie i rozpocznie pracę w kancelarii prawniczej. Nie będzie jej jednak łatwo, ponieważ nikt nie wierzy w jej dobre intencje. Kiedy ponownie spotka na swojej drodze Michała będzie musiała stawić czoła swoim prawdziwym uczuciom. Czy uda się jej pokonać demony przeszłości i zacząć wszystko od nowa? Jak zareaguje Michał kiedy dowie się, że Sylwia skrywała przed nim ważną tajemnicę?

Powrócą również losy miłosnego trójkąta pomiędzy Sonią, Tamarą i Bartkiem. Sonia wraz z synkiem ponownie wkroczy w życie Bartka i nie będzie mogła się pogodzić z tym, że Bartek jest zakochany w innej. Tamara natomiast będzie miała żal do ukochanego, że za bardzo angażuje się w pomoc swojej byłej. Jak w tym wszystkim odnajdzie się Bartek i którą z kobiet ostatecznie wybierze?

Tymczasem w klinice stomatologicznej trwa nabór nowych lekarzy. W serialu pojawiają się piękna i tajemnicza Karolina (Anna Karczmarczyk) oraz charyzmatyczny i błyskotliwy Radek (Piotr Nerlewski). Tych dwoje przyciąga rodzące się uczucie, ale ich związek napotka wiele przeszkód.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.