Zakochani po uszy sezon 4 odc. 252, 253, 254, 255 streszczenie. Odcinki online za darmo

Zakochani po uszy sezon 4 online za darmo. Oglądaj serial VOD na Player i Przeczytaj streszczenie odcinków 243, 244, 245.

Zakochani po uszy sezon 4

Zakochani po uszy sezon 4 TVN 7 emituje od poniedziałku do czwartku o godzinie 19:30. Powtórki można oglądać następnego dnia po premierowej emisji, a także w niedzielę, gdy obejrzeć można wszystkie odcinki wyemitowane w danym tygodniu.

1 września 2020 ukazała się premiera sezonu 4. W najbliższych dniach wyemitowane zostaną następujące odcinki.

  • Zakochani po uszy 243 – wtorek 18.11
  • Zakochani po uszy 244 – środa, 19.11
  • Zakochani po uszy 245 – czwartek, 20.11

Zakochani po uszy online

Gdzie oglądać odcinki sezonu 4 Zakochanych po uszy online? TVN 7 live stream udostępnia na WP Pilot, a także na platformie Player, gdzie w cenie 10 zł na miesiąc otrzymujemy możliwość oglądania telewizji TVN, TVN7 i TTV online, a także otrzymujemy dostęp do biblioteki VOD bez reklam. Odcinki seriali, w tym Zakochani po uszy sezon 4, dostępne są wtedy przed premierą w TV.

Oglądaj Zakochani po uszy online na VOD <- KLIKNIJ

Zakochani po uszy – streszczenie odcinków 242, 243, 244, 245

Zakochani po uszy 242 streszczenie odcinka

Borys proponuje Asi spotkanie, Piotr nie kryje niezadowolenia. Borys przygotowuje dla Asi niespodziankę… Tymczasem Kuba za namową Pawła i Bartka przyznaje się Pauli do tego, że podczas wesela Asi i Piotra całował się z Laurą, która potem zaczęła go szantażować. Pani Jola zaczyna podejrzewać, że Laura ma sponsora. Natomiast Paweł przygotowuje się na powitanie Tamary, która tego dnia wraca do Krakowa z kontraktu.

Zakochani po uszy 243 streszczenie odcinka

Paula nie jest w stanie przebaczyć Kubie. Choć obydwoje nie potrafią bez siebie żyć, to na razie nie są w stanie się pogodzić. Wiki tymczasem postanawia z powrotem wprowadzić się do męża. Jednak Marcin boi się, czy uda im się wszystko poukładać i znów nie popełnić błędów, które zniszczą ich  małżeństwo. Dlatego proponuje żonie ustalenie nowych zasad ich wspólnego życia. Piotr jest coraz bardziej wściekły zachowaniem Borysa. Uważa, że mężczyzna podrywa Asię.

Zakochani po uszy 244 streszczenie odcinka

Marcin za radą Asi proponuje Wiki, aby nawzajem sporządzili listę rzeczy, które przeszkadzają im w sobie. Ma to ustrzec ich przed przykrą codziennością, która znów może zniszczyć ich małżeństwo. Sam podchodzi do sprawy bardzo poważnie. Tymczasem Laura szykuje zemstę i podrzuca do bistro szczurze odchody, a następnie donosi na restauracje do sanepidu. Halina jest załamana, bo po wizycie urzędniczki musi zamknąć bistro na kilka dni, a dzieje się to akurat przed dużą impreza, która miała się tam odbyć… Natomiast Asia ze zdziwieniem odkrywa w mieszkaniu gadżety erotyczne. Szybko zaczyna podejrzewać, że to sprawka Klary.

Zakochani po uszy 245 streszczenie odcinka

Michał otrzymuje list od Sylwii, ale boi się go otworzyć. Marcin ma pretensje do Asi za pomysł z listą wad, którą zaproponował żonie. Nie poszło to po jego myśli… Tymczasem do Krakowa wraca Tamara, zona Pawła. Przypadek sprawia, ze Tamara i Bartek wpadają na siebie na ulicy i zakochują od pierwszego wejrzenia. Wkrótce Bartek poznaje prawdę o związku Tamary i Pawła…

Zakochani po uszy sezon 4 online za darmo - streszczenie odcinków
Zakochani po uszy sezon 4 online za darmo

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.