Zakochani po uszy 373, 374, 375 streszczenia. Odcinki online za darmo

Zakochani po uszy streszczenie odcinków 373, 374, 375. Oglądaj serial online za darmo na VOD TVN czyli Player. Zobacz również kiedy i o której lecą powtórki.

Zakochani po uszy streszczenie odcinków

Zakochani po uszy sezon 5 TVN 7 emituje od poniedziałku do czwartku o godzinie 19:30 w 2021 roku. Powtórki również można oglądać w TV. Ostatni odcinek powtarzany jest następnego dnia rano. O której godzinie? Zazwyczaj o 7:55.

Od początku 2021 roku emitowany jest sezon 5. W najbliższych dniach wyemitowane zostaną odcinki:

  • Zakochani po uszy 372 – czwartek 15.07
  • Zakochani po uszy 373 – poniedziałek 19.07
  • Zakochani po uszy 374 – wtorek 20.07
  • Zakochani po uszy 375 – środa 21.07
  • Zakochani po uszy 376 – czwartek 22.07

Poniżej prezentujemy streszczenia odcinków Zakochanych po uszy.

Zobacz zwiastun nowych odcinków Zakochani po Uszy;

Zakochani po uszy online

Gdzie oglądać odcinki Zakochanych po uszy online? TVN 7 live stream udostępnia na WP Pilot, a także na platformie Player, gdzie w cenie 10 zł na miesiąc otrzymujemy możliwość oglądania telewizji TVN, TVN7 i TTV online, a także otrzymujemy dostęp do biblioteki VOD bez reklam. Odcinki seriali, w tym Zakochani po uszy sezon 5, dostępne są wtedy przed premierą w TV.

Oglądaj Zakochani po uszy online na VOD <- KLIKNIJ

Zakochani po uszy streszczenie odcinków

Zakochani po uszy 370 streszczenie

Daniel szuka Hani, która po tym, jak Eliza zrobiła jej okrutny żart, nie odzywa się do niego i nie ma z nią żadnego kontaktu. Daniel nie ma pojęcia o intrydze Elizy i martwi się o ukochaną.

Zakochani po uszy sezon 4 online za darmo - streszczenie odcinków
Zakochani po uszy sezon 5 online za darmo

Sezon 5 – 2021

Kolejny sezon przyniesie wiele zmian w życiu bohaterów serialu. Będzie obfitował w dramatyczne wydarzenia i nieoczekiwane zwroty akcji. Dotychczasowe spokojne życie Asi i Piotra zostanie niespodziewanie wywrócone do góry nogami. Asia zostanie sama z dziećmi i będzie musiała stawić czoła nowej rzeczywistości. Jak odnajdzie się w nowej sytuacji? Na kogo będzie mogła liczyć, a kto postanowi wykorzystać jej trudną sytuację dla osiągnięcia swojego celu?

Sylwia po wyjściu z więzienia spróbuje ułożyć sobie życie i rozpocznie pracę w kancelarii prawniczej. Nie będzie jej jednak łatwo, ponieważ nikt nie wierzy w jej dobre intencje. Kiedy ponownie spotka na swojej drodze Michała będzie musiała stawić czoła swoim prawdziwym uczuciom. Czy uda się jej pokonać demony przeszłości i zacząć wszystko od nowa? Jak zareaguje Michał kiedy dowie się, że Sylwia skrywała przed nim ważną tajemnicę?

Powrócą również losy miłosnego trójkąta pomiędzy Sonią, Tamarą i Bartkiem. Sonia wraz z synkiem ponownie wkroczy w życie Bartka i nie będzie mogła się pogodzić z tym, że Bartek jest zakochany w innej. Tamara natomiast będzie miała żal do ukochanego, że za bardzo angażuje się w pomoc swojej byłej. Jak w tym wszystkim odnajdzie się Bartek i którą z kobiet ostatecznie wybierze?

Tymczasem w klinice stomatologicznej trwa nabór nowych lekarzy. W serialu pojawiają się piękna i tajemnicza Karolina (Anna Karczmarczyk) oraz charyzmatyczny i błyskotliwy Radek (Piotr Nerlewski). Tych dwoje przyciąga rodzące się uczucie, ale ich związek napotka wiele przeszkód.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.