Zakochani po uszy 202, 203, 204. Streszczenie, odcinki online

Zakochani po uszy 202, 203, 204 streszczenie odcinków serialu. Od 1 września w TVN 7 można oglądać sezon 4. Co wydarzy się w odcinkach? Oglądaj Zakochani po uszy online na Player.

Zakochani po uszy odcinek 202, 203, 204

Zakochani po uszy TVN 7 emituje od poniedziałku do czwartku o godzinie 19:30. Powtórki można oglądać następnego dnia po premierowej emisji, a także w niedzielę, gdy obejrzeć można wszystkie odcinki wyemitowane w danym tygodniu.

1 września 2020 ukaże się premiera sezonu 4. Oto daty emisji nowych odcinków:

  • Zakochani po uszy 201 – środa, 2.09
  • Zakochani po uszy 202 – czwartek, 3.09
  • Zakochani po uszy 203 – poniedziałek, 7.09
  • Zakochani po uszy 204 – wtorek, 8.09

Zakochani po uszy online

Gdzie oglądać odcinki Zakochanych po uszy online? TVN 7 live stream udostępnia na WP Pilot, a także na platformie Player, gdzie w cenie 10 zł na miesiąc otrzymujemy możliwość oglądania telewizji TVN, TVN7 i TTV online, a także otrzymujemy dostęp do biblioteki VOD bez reklam. Odcinki seriali, w tym Zakochani po uszy, dostępne są wtedy przed premierą w TV.

Oglądaj Zakochani po uszy online na VOD <- KLIKNIJ

Zakochani po uszy streszczenie odcinków 201, 202, 203, 204

Zakochani po uszy 201 streszczenie

Asia ma żal do Piotra, że wyjawił Marcinowi prawdę o zdradzie Wiki. Uważa, że Piotr nie powinien się do tego mieszać. Jednocześnie Marcin ma za złe Asi, że go okłamywała. Jest kompletnie załamany. Asia bardzo przeżywa rozpad małżeństwa przyjaciół, ale stara się zrozumieć Wiki, która chce być szczęśliwa. Tymczasem Marcin daje w twarz nie temu mężczyźnie, co trzeba.

Tomek ma wątpliwości, czy Tymon rzeczywiście był porwany i więziony przez Olgierda. Danuta domyśla się, że jej syn znów wpakował się w poważne kłopoty. Wkrótce Tymon odzyskuje przytomność w szpitalu. Sonia spotyka się ze swoim prawnikiem, który dotarł do nowego świadka i chce wznowienia postępowania dotyczącego jej ojca.

Zakochani po uszy 202 streszczenie

Janek jest zakochany w koleżance, Mai, co powoduje docinki brata i skrywaną zazdrość Izy, siostry Asi. Nieoczekiwanie w życie Asi i Piotra wkracza matka Mai, Klara. Kobieta zaczyna podrywać Piotra. Oferuje narzeczonym pomoc w zorganizowaniu ślubu, bo rozkręca swoja firmę eventową.

Ostatnie burzliwe wydarzenia między Wiki i Marcinem kończą się spokojną rozmową, ich spotkanie jest wzruszające dla obojga, a Marcin musi pogodzić się z rozstaniem. Tymczasem Sylwia, która mieszka z Jackiem, ma dość zamknięcia i szuka sposobu na ucieczkę. Bartek wciąż przeżywa pocałunek z Sonią. Wciąż ma nadzieję, że mimo wszystko będą razem, jednak Sonia każe mu zapomnieć.

Zakochani po uszy 203 streszczenie

Tomek od pewnego czasu źle się czuje, cierpi na silne bóle głowy, ale pochłonięty sprawą Olgierda, bagatelizuje problem i zwleka z wizytą u lekarza. W śledztwie pojawiają się nowe poszlaki, w związku z którymi policja chce przesłuchać Tymona.

Chłopak jest przerażony, Klaudia doradza mu, żeby udawał amnezję. Sonia kontaktuje się z matką, czuje, że chce się z nią zobaczyć. Tymczasem Klara podrywa Piotra, co coraz bardziej go denerwuje. Marcin przyjeżdża na noc do Asi i Piotra.

Zakochani po uszy 204 streszczenie

Sonia uwierzyła, ze Tymon ma zanik pamięci, jest tym przejęta i stara się mu pomóc. Tomek podejrzewa jednak, że Tymon symuluje. Tymczasem Sonia spotyka się z mamą, chce powiedzieć jej, że jest w ciąży, choć boi się reakcji Żanety.

Wiki i Marcin próbują dogadać się w trudnej sytuacji, podejmują decyzję, że to Wiki wyprowadzi się z ich mieszkania, które należy do Marcina. Wiki informuje również teściów o rozwodzie. Między Danuta a Bartkiem dochodzi do kłótni. Bartek ma za złe matce, że broni i chroni Tymona, a obydwoje wiedzą, że skrzywdzi Sonię.

Zakochani po uszy streszczenie odcinków

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.