Zakochani po uszy 396 ostatni streszczenia. Czy będzie odc. 397? Odcinki online za darmo

Zakochani po uszy streszczenie odcinków 396 (ostatni odcinek). Oglądaj serial online za darmo na VOD TVN czyli Player. Zobacz również kiedy i o której lecą powtórki. Czy będzie Zakochani po uszy 397?

Zakochani po uszy streszczenie odcinków

Zakochani po uszy sezon 5 TVN 7 emituje od poniedziałku do czwartku o godzinie 19:30 w 2021 roku. Powtórki również można oglądać w TV. Ostatni odcinek powtarzany jest następnego dnia rano. O której godzinie? Zazwyczaj o 7:55.

Ile odcinków ma serial? Wiadomo już, że ostatni odcinek 396 wyemitowany zostanie w czwartek 2 września. Nowe odcinki i sezon 6 jak na razie nie są planowane i raczej nigdy nie powstaną. Nie ma więc co liczyć na Zakochani po uszy 397.

Poniżej prezentujemy streszczenia odcinków Zakochanych po uszy.

Zakochani po uszy online

Gdzie oglądać odcinki Zakochanych po uszy online? TVN 7 live stream udostępnia na WP Pilot, a także na platformie Player, gdzie w cenie 10 zł na miesiąc otrzymujemy możliwość oglądania telewizji TVN, TVN7 i TTV online, a także otrzymujemy dostęp do biblioteki VOD bez reklam. Odcinki seriali, w tym Zakochani po uszy sezon 5, dostępne są wtedy przed premierą w TV.

Oglądaj Zakochani po uszy online na VOD <- KLIKNIJ

Zakochani po uszy streszczenie odcinków

Zakochani po uszy 395 streszczenie

Adrianna i Michał dopełniają w kancelarii Dariusza formalności związanych z inwestowaniem w firmę kosmetyczną. Tymczasem zbliża się ślub Pauli i Kuby, Paula jest bardzo podekscytowana. Otrzymuje tajemniczą paczkę z Włoch, czuje, że to od Sylwii. Wiki postanawia pomóc Michałowi odnaleźć ukochaną, trop prowadzi ją do małego włoskiego miasteczka… Bartek planuje oświadczyć się Tamarze podczas ślubu przyjaciół. Tymon proponuje bratu inny moment i inne rozwiązanie.

Zakochani po uszy 396 ostatni odcinek streszczenie

Ostatni odcinek Zakochanych po uszy to dzień ślubu Pauli i Kuby! Tymon, mimo sprzeciwu Bartka, organizuje zaręczyny brata i Tamary, których z pewnością nigdy nie zapomną. Paula tuż przed ślubem dowiaduje się, że jest w ciąży; młoda para nie posiada się ze szczęścia. Wszyscy bliscy i przyjaciele są świadkami ich ślubu. Na Michała czeka niespodzianka. Sylwia z córeczką wracają.

Zakochani po uszy sezon 4 online za darmo - streszczenie odcinków
Zakochani po uszy sezon 5 online za darmo

Sezon 6 kiedy premiera?

Z pewnością wielu fanów liczy, że Zakochani po uszy sezon 6 ukaże się w najbliższych miesiącach. Tak się jednak nie stanie. Odcinek 396 był ostatnim i produkcja nowych nie jest planowana.

Jedyna co pozostaje to… obejrzeć wszystkie odcinki od początku. Zakochani po uszy odc. 1 można znaleźć na Player.PL.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.