Zakochani po uszy 334, 335, 336, 337 streszczenia. Odcinki online za darmo

Zakochani po uszy streszczenie odcinków 334, 335, 336, 337. Oglądaj sezon 5 online za darmo na VOD TVN czyli Player. Zobacz również kiedy i o której lecą powtórki.

Zakochani po uszy sezon 5 streszczenie odcinków

Zakochani po uszy sezon 5 TVN 7 emituje od poniedziałku do czwartku o godzinie 19:30 w 2021 roku. Powtórki również można oglądać w TV. Ostatni odcinek powtarzany jest następnego dnia rano. O której godzinie? Zazwyczaj o 7:55.

Od początku 2021 roku emitowany jest sezon 5. W najbliższych dniach wyemitowane zostaną odcinki:

  • Zakochani po uszy 333 – poniedziałek 10.05
  • Zakochani po uszy 334 – wtorek 11.05
  • Zakochani po uszy 335 – środa 12.05
  • Zakochani po uszy 336 – czwartek 13.05

W drugiej połowie maja można obejrzeć odcinki 337, 338, 339, 340, 341, 342, 343 itd.

Poniżej prezentujemy streszczenia odcinków Zakochanych po uszy.

Zobacz zwiastun nowych odcinków Zakochani po Uszy;

Zakochani po uszy online

Gdzie oglądać odcinki Zakochanych po uszy online? TVN 7 live stream udostępnia na WP Pilot, a także na platformie Player, gdzie w cenie 10 zł na miesiąc otrzymujemy możliwość oglądania telewizji TVN, TVN7 i TTV online, a także otrzymujemy dostęp do biblioteki VOD bez reklam. Odcinki seriali, w tym Zakochani po uszy sezon 5, dostępne są wtedy przed premierą w TV.

Oglądaj Zakochani po uszy online na VOD <- KLIKNIJ

Zakochani po uszy streszczenie odcinków

Zakochani po uszy 333 streszczenie

Paula boi się prowokacji Kuby, jest zazdrosna o Zośkę. Jednocześnie Zośka w ostatniej chwili odwołuje jednak spotkanie z Kubą. Tymczasem Laura planuje, jak pogrążyć Tosię i doprowadzić do jej rozstania z Wojtkiem. Zamierza oskarżyć dziewczynę o kradzież pieniędzy z kasy klubu, które wcześniej sama zabiera.

Zakochani po uszy 334 streszczenie

Tymon odkrywa, że kasa klubu jest pusta, Laura udaje zaskoczoną, wzywa do klubu Tosię, która poprzedniego dnia była ostatnią osobą w pracy. Tymon jest przekonany o winie tancerki i stawia jej ultimatum – jeśli w ciągu kilku dni nie zwróci ukradzionych pieniędzy, on zawiadomi policję. Wojtek staje w obronie Tosi, ale po rozmowie z Laurą nabiera wątpliwości.. Wkrótce Tymon odkrywa oszustwo Laury. Tymczasem Klara poznaje Samantę i nakłania ją do zemsty na wspólnej znienawidzonej znajomej – Karolinie.

Zakochani po uszy 335 streszczenie

Dziewczyna Antka, Janka, jest przekonana o niewinności Tosi i zamierza zdobyć na to dowody. Tymczasem Daniel wciąż zabiega o Hanię. Pojawia się u Małgorzaty, przeprasza ja i wyznaje, że kocha Hanię. Małgorzata nie ma do Daniela pretensji, stara się go zrozumieć. Wkrótce Małgorzata rozmawia o Danielu z Hanią, chce pogodzić wszystkich. Tego dnia Zośka proponuje Kubie spotkanie. Jednak Radek przekonuje kolegę, że Zośka jest zdolna do wszystkiego, nie powinien do niej jechać i dawać jej powodów do kolejnych intryg. Kuba odwołuje spotkanie, Zośka mu grozi. Niespodziewanie w mieszkaniu Kuby i Pauli pojawia się policja. Zośka nie żyje, a Kuba był ostatnią osobą, z którą się kontaktowała

Zakochani po uszy 336 streszczenie

Kuba ma kłopoty, policja przesłuchała go w związku ze śmiercią Zośki. Jednocześnie Janka postanawia udowodnić niewinność Tosi i pomóc jej w ujawnieniu prawdy. Wojtek po przemyśleniu stwierdza, że Janka może mieć rację w sprawie Tosi. Możliwe, że ktoś wrobił dziewczynę w kradzież, uważa, że to był Tymon. W klubie pojawia się wierzyciel Tymona i żąda zwrotu długu, daje mu tydzień na zdobycie stu tysięcy złotych. Tymczasem Sonia i Bartek po wizycie u dra Rudzkiego szukają dawcy szpiku dla Stasia. Sonia prosi Tymona o pomoc, chce by poddał się badaniom na bycie dawcą szpiku dla synka.

Streszczenie odcinków 337, 338, 339, 340 już wkrótce.

Zakochani po uszy sezon 4 online za darmo - streszczenie odcinków
Zakochani po uszy sezon 5 online za darmo

Sezon 5 – 2021

Kolejny sezon przyniesie wiele zmian w życiu bohaterów serialu. Będzie obfitował w dramatyczne wydarzenia i nieoczekiwane zwroty akcji. Dotychczasowe spokojne życie Asi i Piotra zostanie niespodziewanie wywrócone do góry nogami. Asia zostanie sama z dziećmi i będzie musiała stawić czoła nowej rzeczywistości. Jak odnajdzie się w nowej sytuacji? Na kogo będzie mogła liczyć, a kto postanowi wykorzystać jej trudną sytuację dla osiągnięcia swojego celu?

Sylwia po wyjściu z więzienia spróbuje ułożyć sobie życie i rozpocznie pracę w kancelarii prawniczej. Nie będzie jej jednak łatwo, ponieważ nikt nie wierzy w jej dobre intencje. Kiedy ponownie spotka na swojej drodze Michała będzie musiała stawić czoła swoim prawdziwym uczuciom. Czy uda się jej pokonać demony przeszłości i zacząć wszystko od nowa? Jak zareaguje Michał kiedy dowie się, że Sylwia skrywała przed nim ważną tajemnicę?

Powrócą również losy miłosnego trójkąta pomiędzy Sonią, Tamarą i Bartkiem. Sonia wraz z synkiem ponownie wkroczy w życie Bartka i nie będzie mogła się pogodzić z tym, że Bartek jest zakochany w innej. Tamara natomiast będzie miała żal do ukochanego, że za bardzo angażuje się w pomoc swojej byłej. Jak w tym wszystkim odnajdzie się Bartek i którą z kobiet ostatecznie wybierze?

Tymczasem w klinice stomatologicznej trwa nabór nowych lekarzy. W serialu pojawiają się piękna i tajemnicza Karolina (Anna Karczmarczyk) oraz charyzmatyczny i błyskotliwy Radek (Piotr Nerlewski). Tych dwoje przyciąga rodzące się uczucie, ale ich związek napotka wiele przeszkód.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.