Zniewolona odc. 18 online i VOD TVP

Zniewolona online – 18 odcinek w internecie można oglądać na żywo, jak i powtórki na VOD TVP. Zobacz streszczenie odcinka.

Zniewolona 18 odcinek w TVP 1 wyemitowany zostanie w środę 21 stycznia o godzinie 21:05. Jeśli chcecie obejrzeć serial online na żywo, to możecie skorzystać z platformy WP Pilot umożliwiającej oglądanie telewizji TVP 1 na żywo za darmo w internecie.

KLIKNIJ TUTAJ, ABY OGLĄDAĆ TVP 1 W INTERNECIE ZA DARMO

Powtórki serialu online dostępne są za darmo w każdej chwili. Zniewolona 18 na VOD TVP dostępna będzie w środowy wieczór. Wszystkie odcinki za darmo są tam dostępne.

Zniewolona odc. 18 – streszczenie: Grigorij Czerwiński odnajduje Aleksieja i Katierinę w Kijowie tuż po ich zaślubinach. Kosacz trafia do więzienia, a Wierbickiej dostaje się w drodze powrotnej. Domownicy spodziewają się, że dziewczyna zostanie ukarana chłostą, tymczasem to Halina staje się ofiarą gniewu Grigorija. Jaszka poddaje ją torturom pod pręgierzem. Katia trafia do chłodnej komórki. Z powodu słów Grigorija czuje się winna śmierci Anny. Pawlina robi, co w jej mocy, by wypuszczono Wierbicką z zamknięcia. Grigorij znów jest nachodzony przez rzekomego kolegę z wojska. Szantażysta żąda pieniędzy w zamian za nieujawnianie, iż ten ukradł wszystkie ordery.

Jeżeli nie możesz oglądać transmisji w telewizji, to sprawdź gdzie oglądać mecze na żywo w internecie. Ekstraklasa Live prezentujemy plan transmisji TV oraz online.