Żużel na żywo: Falubaz – Apator online za darmo

Żużel w TV i online. Mecz Falubaz – Apator na żywo pokaże telewizja nSport+. Transmisję można oglądać również w internecie. Relacja live za darmo w naszym serwisie. Zobacz gdzie obejrzeć Falubaz – Apator online.

Falubaz Zielona Góra – Apator Toruń transmisja TV

Mecz Falubaz Zielona Góra – Apator Toruń odbędzie się dzisiaj w 8. rundzie PGE Ekstraligi. Zawody rozpoczną się w niedzielę 6.06.2021 o godzinie 16:30. Transmisję przeprowadzi nSport+. Mecz Falubaz – Apator na żywo skomentują Maciej Noskowicz oraz Wojciech Dankiewicz.

Żużel na żywo online

Żużel na żywo można oglądać nie tylko w telewizji, ale również w internecie. Live stream z telewizji nsport+ można znaleźć na platformach Player i Canal+ online. Na tej drugiej platformie można obecnie skorzystać z promocji obniżającej cenę pakietu o 50% na pierwszy miesiąc. Dostęp do transmisji z żużla i streamów z innych kanałów Canal+ i Eleven Sports 1 można nabyć za 25 zł.

Mecz Falubaz – Apator online za darmo można śledzić w naszym serwisie. Transmisja z Falubaz – Apator rozpocznie się o godzinie 16:00. Studio poprowadzi Michał Łopaciński i Jacek Gajewski. Sędzią meczu będzie Paweł Słupski.

Na inaugurację sezonu Apator pokonał Falubaz 51:39.

Żużel na żywo: Falubaz – Apator transmisja w TV i online

Data: niedziela 6.06.2021
Godzina: 16:30
Transmisja TV: nSport+
Stream online: Player, Nowy Canal+ online
Relacja live: EkstraklasaLive.pl

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.