Żużel na żywo. Falubaz Zielona Góra – ROW Rybnik transmisja TV, stream online

Żużel na żywo. Mecz PGE Ekstraligi Falubaz – ROW Rybnik live oglądać można w telewizji Eleven Sports. Stream online w internecie można znaleźć za darmo. Relacja live w naszym serwisie.

Żużel na żywo w TV. Transmisja z Falubaz – ROW

Żużel nie zwalnia tempa. ROW Rybnik w czwartkowy wieczór rywalizował na własnym torze z Włókniarzem Częstochowa, a już w piątek rozegra kolejny mecz PGE Ekstraligi 2020.

Spotkanie Falubaz Zielona Góra – ROW Rybnik rozpocznie się o godzinie 28:00. Gdzie oglądać mecz na żywo? Transmisję przeprowadzi telewizja Eleven Sports 1. Komentatorami będą Michał Korościel i Jakub Jamróg.

Żużel live. Falubaz – ROW Rybnik – stream online

Żużel na żywo można oglądać nie tylko w telewizji, ale również w internecie. Live stream z telewizji Eleven Sports 1 online można znaleźć na platformach Player, Nowy Canal+, WP Pilot, elevensports.pl i IPLA TV.

Platforma Canal+ przez internet oferuje obecnie darmowy miesiąc testowy. Można tam oglądać m.in. Eleven Sports i nSport+, co pozwala śledzić żużel na żywo w internecie za darmo.

Relacja live z meczu Falubaz – ROW Rybnik za darmo w naszym serwisie.

ROW Rybnik w czwartek przegrał z Włókniarzem Częstochowa i zajmuje przedostatnie miejsce w tabeli PGE Ekstraligi z dwoma punktami na koncie. Słabsza jest tylko Stal Gorzów, która nie zdobyła ani jednego punktu. Falubaz Zielona Góra jest wiceliderem i ma dziewięć oczek.

W piątek rozpoczyna się runda rewanżowa. W pierwszym meczu Falubaz pokonał ROW 53:36.

Żużel na żywo: Falubaz Zielona Góra – ROW Rybnik transmisja w TV i online

Data: piątek 31.07.2020
Godzina: 18:00
Transmisja TV: Eleven Sports 1
Stream online: Player, Nowy Canal+, IPLA, WP Pilot
Relacja live: EkstraklasaLive.pl

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.