Żużel na żywo. Grand Prix Czech online za darmo. Transmisja, live stream

Grand Prix Czech 2021 odbędzie się w niedzielę. Oglądaj żużel na żywo w TV i internecie. Transmisje przeprowadzi telewizja Canal+ Sport, a SGP Czech online za darmo można śledzić w naszym serwisie.

Aż do połowy lipca trzeba było czekać na inaugurację cyklu SGP 2021. W piątek i sobotę w Pradze odbędzie się Grand Prix Czech. Gdzie oglądać żużel na żywo? Transmisja z GP Czech 2021 w telewizji Canal+ Sport.

W sobotę w Pradze nie udało się rozegrać Grand Prix. Po jedenastu biegach obfite opady deszczu zmusiły organizatorów do przerwania zawodów. Najlepszy był Leon Madsen, który wygrał wszystkie biegi, a na drugiej pozycji znajdował się Bartosz Zmarzlik. Nie ma to jednak znaczenia, bo sobotnia rywalizacja została odwołana. Grand Prix Czech kontynuowane będzie w niedzielę o godzinie 13:00, ale zawody wystartują od pierwszego biegu.

Początek Grand Prix Czech w Pradze o godzinie 13:00. Transmisja w C+ Sport, a żużel na żywo z Pragi komentować będą Tomasz Dryła i Tomasz Bajerski.

Transmisja z SGP Czech 2021 dostępna jest oczywiście również w internecie. Live stream online wykupić można na Player i Canal+ Online. Grand Prix Czech online za darmo można śledzić w naszym serwisie, jako relację na żywo.

Podczas Speedway Grand Prix Czechy 2021 wystąpi trzech Polaków; Krzysztof Kasprzak, Maciej Janowski oraz Bartosz Zmarzlik.

Lista startowa GP Czechy 2021:

1. Artiom Łaguta (MFR)
2. Jason Doyle (Australia)
3. Martin Vaculík (Słowacja)
4. Matej Žagar (Słowenia)
5. Oliver Berntzon (Szwecja)
6. Jan Kvěch (Czechy)
7. Fredrik Lindgren (Szwecja)
8. Max Fricke (Australia)
9. Emil Sajfutdinow (MFR)
10. Krzysztof Kasprzak (Polska)
11. Anders Thomsen (Dania)
12. Maciej Janowski (Polska)
13. Bartosz Zmarzlik (Polska)
14. Tai Woffinden (Wielka Brytania)
15. Leon Madsen (Dania)
16. Robert Lambert (Wielka Brytania)
17. Daniel Klima (Czechy) – rezerwa
18. Petr Chlupáč (Czechy) – rezerwa

Tytuł Indywidualnego Mistrza Świata broni Bartosz Zmarzlik. W poprzednim sezonie na podium znaleźli się jeszcze Tai Woffinden oraz Fredrik Lindgren.

Transmisja Grand Prix żużel na żywo 2021

Data: 18.07.2021
Godzina: 13:00
Transmisja: Canal+ Sport
Live stream online: Player, Canal+ Online
Relacja live za darmo: EkstraklasaLive

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.