Żużel na żywo. ROW Rybnik – Sparta Wrocław transmisja TV, stream online

Poczekaj chwilę na załadowanie się meczu na żywo.

Mecz PGE Ekstraligi ROW Rybnik – Sparta Wrocław na żywo pokaże telewizja Eleven Sports 1. Transmisję można oglądać również w internecie. Live stream online udostępni m.in. Canal+ przez internet oraz Player. Relacja live w naszym serwisie.

ROW Rybnik – Sparta Wrocław transmisja TV

Spotkanie 13. rundy PGE Ekstraligi ROW Rybnik – Sparta Wrocław odbędzie się w poniedziałek o godzinie 20:30. Gdzie oglądać mecz na żywo? Transmisję przeprowadzi telewizja nSport+. Żużel na żywo komentować będą Michał Korościel i Marcin Kuźbicki.

Studio przed meczem ROW – Sparta w Eleven Sports 1 rozpocznie się o 20:00. Poprowadzi je Marcelina Rutkowska i Kamil Cieślar.

Żużel live. ROW Rybnik – Sparta stream online

Żużel na żywo można oglądać nie tylko w telewizji, ale również w internecie. Telewizję Eleven Sports 1 online można znaleźć na platformach Player, Nowy Canal+, WP Pilot, elevensports.pl i IPLA TV.

Platforma Canal+ przez internet oferuje obecnie darmowy miesiąc testowy. Można tam oglądać m.in. Eleven Sports i nSport+, co pozwala śledzić żużel na żywo w internecie za darmo.

Relacja live z meczu ROW Rybnik – Sparta Wrocław za darmo w naszym serwisie.

Mecz ROW Rybnik – Sparta Wrocław jest bardzo istotny dla układu tabeli PGE Ekstraligi. ROW Rybnik zdobył tylko dwa punkty i wiadomo, że spadnie z PGE Ekstraligi. Betard Sparta Wrocław walczy o awans do kolejnej rundy. Obecnie czwarte miejsce zajmuje Włókniarz Częstochowa, który ma dwa punkty więcej niż wrocławianie. Jeśli Sparta wygra, to zainkasuje trzy punkty i wyprzedzi Włókniarza.

Żużel na żywo: ROW Rybnik – Sparta Wrocław transmisja w TV i online

Data: poniedziałek 24.08.2020
Godzina: 20:30
Transmisja TV: Eleven Sports 1
Stream online: Player, Nowy Canal+, IPLA, WP Pilot
Relacja live: EkstraklasaLive.pl

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.