Żużel na żywo. ROW Rybnik – Włókniarz transmisja TV, stream online

Poczekaj chwilę na załadowanie się meczu na żywo.

Zaległy mecz żużlowej PGE Ekstraligi ROW Rybnik – Włókniarz Częstochowa na żywo pokaże telewizja Eleven Sports 1. Transmisję można oglądać również w internecie. Live stream online udostępni m.in. Canal+ przez internet oraz Player. Relacja live w naszym serwisie.

Żużel na żywo w TV. Transmisja z ROW – Włókniarz

Najbliższe dni zapowiadają się ciekawie dla kibiców żużla. Emocje rozpoczną się już w czwartek od derbów Śląska. Spotkanie ROW Rybnik – Włókniarz Częstochowa rozpocznie się o godzinie 20:00. Gdzie oglądać mecz na żywo? Transmisję przeprowadzi telewizja Eleven Sports 1.

Żużel live. ROW Rybnik – Włókniarz stream online

Żużel na żywo można oglądać nie tylko w telewizji, ale również w internecie. Live stream z telewizji Eleven Sports 1 online można znaleźć na platformach Player, Nowy Canal+, WP Pilot, elevensports.pl i IPLA TV.

Platforma Canal+ przez internet oferuje obecnie darmowy miesiąc testowy. Można tam oglądać m.in. Eleven Sports i nSport+, co pozwala śledzić żużel na żywo w internecie za darmo.

Relacja live z meczu ROW Rybnik – Włókniarz Częstochowa za darmo w naszym serwisie.

Zapowiedź meczu już od godziny 19:00 w Eleven Sports 1. Studio rozpocznie się 15 minut przed zawodami. Komentatorami będą Michał Korościel i Michał Mitrut.

Żużel na żywo: ROW Rybnik – Włókniarz Częstochowa transmisja w TV i online

Data: czwartek 30.07.2020
Godzina: 20:00
Transmisja TV: Eleven Sports 1
Stream online: Player, Nowy Canal+, IPLA, WP Pilot
Relacja live: EkstraklasaLive.pl

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.