Żużel na żywo: Stal – Falubaz online za darmo (transmisja, live stream)

Żużel na żywo. Mecz Stal Gorzów – Falubaz Zielona Góra online za darmo. Zobacz gdzie obejrzeć transmisję TV, live stream w internecie lub śledź relację na żywo za free.

Tydzień temu emocjonowaliśmy się Speedway Grand Prix, a w ten weekend czas wrócić do rywalizacji w PGE Ekstralidze. W piątkowy wieczór odbędą się Derby Lubuskie.

Mecz Stal Gorzów – Falubaz Zielona Góra rozpocznie się dzisiaj (23.07) o godzinie 20:30. Gdzie oglądać żużel na żywo? Transmisję z tego spotkania przeprowadzi telewizja Eleven Sports 1. Studio rozpocznie się o 20:15, po zakończeniu meczu Unia Leszno – GKM Grudziądz.

Mecz Stal – Falubaz na żywo skomentują Michał Korościel i Maciej Markiewicz.

Żużel online za darmo można śledzić w naszej relacji na żywo. A gdzie obejrzeć live stream w internecie? Telewizja Eleven Sports 1 online dostępna jest na kilku platformach: elevensports.pl, IPLA TV, Player, WP Pilot oraz Canal+ Online.

Zdecydowanym faworytem derbów jest Stal Gorzów, która jest wiceliderem PGE Ekstraligi ma tylko punkt straty do Sparty Wrocław. Falubaz Zielona Góra jest dopiero siódmy i ma zaledwie oczko więcej od ostatniego GKM Grudziądz. W pierwszym meczu gorzowianie wygrali 50:40.

Żużel na żywo: Stal – Falubaz 2021 transmisja w TV i online

Data: piątek 23.07.2021
Godzina: 20:30
Transmisja TV: Eleven Sports 1
Stream online: Player, Canal+ online
Relacja live: EkstraklasaLive.pl

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.