Żużel na żywo: PGE Ekstraliga z nSport+ za darmo online. Transmisja, live stream

KLIKNIJ TUTAJ, ABY ŚLEDZIĆ MECZ FALUBAZ – GKM NA ŻYWO W INTERNECIE

Żużel na żywo w sobotę to mecze przełożone z piątku. Transmisję z meczu Unia – Motor obejrzeć można w Eleven Sports 1. Mecz na żywo w internecie za darmo można śledzić w naszym serwisie.

Transmisja TV z Unia – Motor na żywo

Spotkanie 3. kolejki PGE Ekstraligi Unia Leszno – Motor Lublin odbędzie się w sobotę 27 czerwca 2020 o godzinie 18:00. Transmisja TV w Eleven Sports 1. Mecz Unia – Motor na żywo skomentują Piotr Olkowicz oraz Rafał Dobrucki.

Unia – Motor online. Oglądaj żużel na żywo w internecie

Żużel na żywo można oglądać nie tylko w telewizji, ale również w internecie. Telewizja Eleven Sports online można oglądać na WP Pilot, Player, IPLA i elevensports.pl. Miesięczny dostęp kosztuje 15 zł. Stream w internecie dostępny jest również na Nowy Canal+, gdzie można skorzystać z darmowego miesiąca testowego.

Żużel na żywo można śledzić również w naszym serwisie. Zapraszamy na relację live z meczu Unia Leszno – Motor Lublin.

Unia Leszno odniosła dwa zwycięstwa. Najpierw pokonała 49:41 na wyjeździe Stal Gorzów, a potem na własnym torze 53:37 zwyciężyła ze Spartą Wrocław.

Motor Lublin zaczął nowy sezon PGE Ekstraligi od niespodziewanej porażki 35:55 ze Spartą Wrocław. W 2. kolejce Motor pokonał 53:37 Stal Gorzów. Mecz Unia – Motor szczególny będzie dla Jarosława Hampela, który przeniósł się z Leszna do Lublina.

O godzinie 20:30 zapraszamy na mecz Falubaz – GKM na żywo.

Żużel live: Fogo Unia Leszno – Motor Lublin na żywo w TV i online

Data: sobota 27.06.2020
Godzina: 18:00
Transmisja TV: Eleven Sports 1
Stream online: Player, Nowy Canal+, Player, IPLA, Eleven Sports online
Relacja live: EkstraklasaLive.pl

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.