Żużel na żywo: ROW – Sparta online za darmo

Poczekaj chwilę na załadowanie się meczu na żywo.

Żużel. Mecz ROW Rybnik – Sparta Wrocław na żywo pokaże telewizja Eleven Sports 1. Transmisję można oglądać również w internecie. Relacja live za darmo w naszym serwisie.

ROW Rybnik – Sparta Wrocław transmisja TV

Mecz ROW Rybnik – Sparta Wrocław zakończy rundę zasadniczą PGE Ekstraligi. Transmisję przeprowadzi Eleven Sports 1. Początek o godzinie 20:30.

W piątek i sobotę kibice żużla przeżywali spore emocje związane z Grand Prix. Czas wrócić jednak do ligowej rywalizacji w PGE Ekstralidze i walki i rundę finałową.

Żużel na żywo można oglądać nie tylko w telewizji, ale również w internecie. Live stream z telewizji nsport+ można znaleźć na platformach Player, Nowy Canal+, WP Pilot, elevensports.pl i IPLA TV.

Platforma Canal+ przez internet oferuje obecnie darmowy miesiąc testowy. Można tam oglądać m.in. Eleven Sports i nSport+, co pozwala śledzić żużel na żywo w internecie za darmo.


Mecz 14. rundy PGE Ekstraligi Unia Leszno – Włókniarz Częstochowa rozegrany zostanie w niedzielę 13 września o godzinie 16:30. Transmisja TV w nSport. Żużel na żywo komentować będą Michał Łopaciński i Wojciech Dankiewicz.

Żużel na żywo. Unia – Włókniarz stream online

Mecz Unia Leszno – Włókniarz Częstochowa zapowiada się bardzo ciekawie. Unia jest liderem PGE Ekstraligi i na pewno na tej pozycji zakończy rundę zasadniczą. Włókniarz Częstochowa jest czwarty, ale w przypadku porażki najprawdopodobniej wypadnie poza miejsca dające prawo gry w rundzie finałowej.

W pierwszym mecz Unia pokonała Włókniarz 49:41.

Żużel na żywo: Unia Leszno – Włókniarz Częstochowa transmisja w TV i online

Data: niedziela 13.09.2020
Godzina: 16:30
Transmisja TV: nSport+
Stream online: Player, Nowy Canal+, IPLA, WP Pilot
Relacja live: EkstraklasaLive.pl

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.