Żużel: Sparta – Unia na żywo. Transmisja, finał PGE Ekstraligi online

Finał PGE Ekstraligi Sparta – Unia na żywo można oglądać w piątek w nSport+. Transmisja dostępna będzie również w internecie, a relacja live za darmo w EkstraklasaLive.pl.

KLIKNIJ TUTAJ, ABY ŚLEDZIĆ MECZ NA ŻYWO W INTERNECIE

Żużel na żywo: Finał PGE Ekstraligi

Pierwszy mecz finałowy PGE Ekstraligi Betard Sparta Wrocław – Fogo Unia Leszno został przeniesiony na piątek 13.09.2019. Z tego względu tego dnia nie odbędzie się Turniej o Złoty Kask. 

Mecz Sparta – Unia na żywo można oglądać w telewizji nSport+. Początek transmisji o godzinie 19:30. Zawody rozpoczną się o 20:00. Komentatorami będą Tomasz Dryła oraz Mirosław Jabłoński.

Sparta – Unia online. Żużel na żywo w internecie za darmo

Mecz Sparta – Unia za darmo w internecie można śledzić w EkstraklasaLive.pl. Początek darmowej relacji live tuż przed godziną 20:00. Transmisja w internecie dostępna będzie na NC+ Go oraz Player. 

W rundzie zasadniczej PGE Ekstraligi Unia Leszno u siebie pokonała Spartę Wrocław 50:30, a w rewanżu 55:35. Czy podobnie będzie w finale? Przekonać się będzie można oglądać żużel na żywo w internecie lub telewizji.

Żużel: Sparta – Unia na żywo

Data: 13 września 2019, godzina 20:00
Transmisja TV: nSport+
Stream online: Player, NC+ Go
Relacja live za darmo: EkstraklasaLive.PL

Jeżeli nie możesz oglądać transmisji w telewizji, to sprawdź gdzie oglądać mecze na żywo w internecie. Ekstraklasa Live prezentujemy plan transmisji TV oraz online.